Potenciális püspökjelöltek vitatták meg az egyházkormányzói felelősséggel kapcsolatos kérdéseket és osztották meg elképzeléseiket az előttünk álló hat évre vonatkozóan a fasori gyülekezet templomában tartott dunamelléki presbiteri és főgondnoki konferencián.
A társadalmi és egyházi változások között végzett szolgálat állt a fókuszában a Dunamelléki Református Egyházkerület idei presbiteri és főgondnoki konferenciájának.
A lelki és anyagi sáfárság volt a dunamelléki református főgondokok idei konferenciájának központi témája, de szó esett az egyes egyházközségek kihívásairól és az egymásra figyelés fontosságáról is.