"De mit mondhatnék? Azt sem tudjuk, mi történik a nap végén, akkor honnan tudnánk, mi lesz öt év múlva? Meg kell tanulnunk Istenre bízni a kérdéseinket, és egyszerre csak egy napot végiggondolni. Az ember hajlamos várakozásban élni, vár a megfelelő körülményekre, míg mindenre garanciát és választ nem kap. Aztán az élete végén ráébred, hogy mást sem csinált, csak egész életében a megfelelő pillanatot várta."
Szociális munka alapképzési szak indul Sárospatakon
2017 szeptemberétől szociális munka alapképzési szak indul a Sárospataki Református Teológiai Akadémián.
2017 szeptemberétől szociális munka alapképzési szak indul a Sárospataki Református Teológiai Akadémián, a hazai szociális munkás képzésben egyedülálló specializációkkal:
-Szociális munka a kapcsolati erőszak terén
-Szociális munka a munkanélküliek körében
A képzés gyakorlatorientált, 7 féléves, a Miskolci Egyetemmel közös képzés (közös diplomával). Képzési partnereink között a Magyar Ökumenikus Segélyszervezet.
Bővebb információ a Sárospataki Református Teológiai Akadémia honlapján.
Szeretettel várjuk az érdeklődőket!